Classic Car LED MCC Side Light Gauge Dash Clock Interior Dome Light Bright White 12VBA9SLWH
This LED is Bright White
Sold as a single unit. If you require extra please specify when you order.
12V BA9S 8 SMD LED available in 6000k bright white,
Smaller than most BA9S LEDs at 10mm head diameter and 25mm overall length - the same a standard 233 or 989.